sobota, 12 stycznia 2013

Wszyscy mamy Firmoo, mam i Ja :)

Na wstępie chciałam przeprosić Firmoo za małe opóźnienie w publikacji posta ale tak się złożyło że planowałam wyjazd a nie planowałam że okulary tak szybko do mnie dotrą ;) i w rezultacie 2 tyg. Przeleżały w domu ;( jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! :DI takim oto sposobem mam piękne, czerwone  kujonki do „paczania” w komputer :D

Same okulary doszły do mnie bardzo szybko czego nie spodziewałam się po przesyłce z drugiego końca świata :)


Jak większość z was już pewnie wie Firmoo to amerykańska firma zajmująca się produkcją i internetową sprzedażą okularów. Jest ich tam całą masa. Od korekcyjnych ( także zerówek) po przeciwsłoneczne męskie jak i damskie.

 

Ja wybrałam sobie taki oto model który zdecydowanie odzwierciedla moje poczucie humoru i estetykę kolorystyczną :) zima zimą ale kolorowo musi być!


Oczywiście oprócz okularów otrzymujemy plastikowe etui, woreczek na okulary, szmatkę do czyszczenia i zestaw małego McGyvera :D


Sklep Firmoo prowadzi aktualnie program pierwszej pary okularów gratis dla wszystkich zainteresowanych na całym świecie. Jedyne za co zapłacimy to tylko przesyłka :) Oczywiście możliwy jest zwrot lub wymiana okularów na inne ;) warto więc zajrzeć na stronę producenta TUTAJ i zamówić sobie solidne, dopasowane do nas okulary korekcyjne, zerówki albo przeciwsłoneczne :)


A wam jak podoba się ten model? :D


8 komentarzy: